Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ otrzymasz rzetelną pomoc fachowców w dziedzinie przygotowania projektów wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]