Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Przyjęcia okolicznościowe - sprawdź pełną ofertę.

Gdy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzty, komunie czy zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zamówienie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których znaczną grupę uczestników będą stanowić dzieci, m.in. chrzciny albo komunie, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom też trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w okolicy Krakowa

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal dworskim stylu urządzane są w nim chrzty, komunie oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, poprzez ustawienie oraz przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]