Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie domów weselnych w okolicach Krakowa? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym krewni państwa młodych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła oraz pojemność

Szukając lokalu na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, należy poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli wybranie menu, przystrojenie stołów i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad setkę zaproszonych

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu osób. Imprezę można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]