Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Utrzymanie WordPress - sprawdź korzystną ofertę.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz bez przeszkód można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia złożonych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednakże ten CMS bywa przyczyną przykrych niespodzianek, w związku z tym ważną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną www rzeczoznawcy?

Utrzymywanie strony internetowej na najnowszej wersji oprogramowania jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie czy infekcję przez malware. W dodatku, mimo iż WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi trudnościami z właściwym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego ważne jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, warto zlecić opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną www – oferta dla freelancerów oraz małych i dużych przedsiębiorstw

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz nieustanne działanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest też freelancerom i blogerom mającym prywatne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i eliminacja skutków cyberataków. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też wszelkiego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]