Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ poznasz aktualną ofertę tworzenia sklepów internetowych.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie między innymi przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o użycie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać różnorodne porady i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]