Noti – poznaj poznańskiego producenta designerskich mebli

Zajrzyj na noti.pl, aby znaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Noti.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Równocześnie pragniemy, by pomieszczenia manifestowały naszą indywidualność, a to niekiedy nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane w dużych ilościach przez popularnych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti do przestrzeni prywatnych, jak i firmowych

Noti to wytwórca mebli, który działa na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku skupia się na tym, żeby projektowane przez niego sprzęty były proste, komfortowe, a równocześnie szykowne i, co istotne, żeby cechowały się solidnością. Marka kooperuje z cenionymi projektantami, którzy kreują swoje wzory z pasją, starając się, by w pełni odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli marki Noti jest to, że rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti tworzone są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę zużycia energii.

Meble Noti – aranżując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z linii Stone czy Trefle. Na stronie producenta umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się na żywo w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo meble Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Łodzi, w Gdańsku i w Bydgoszczy.

Pochodzenie fotografii: noti.pl

Kontakt:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]