Jaki kask na motocykl

Dowiedz się, gdzie zamówić kaskowi motocyklowemu, wejdź na https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to nakazany przepisami składnik garderoby każdego motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – wskutek tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są bardzo lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Kontakt:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]